1. Dziekuje za miłą i profesionalna podróż z Brna 21.08.2020.Dzieki wam szybciej stanąłem spowrotem na nogi.Ludzie z czystym sumieniem Polecam tą ekipę ratunkową !

 2. Witam. Serdecznie dziękuję za Państwa transport w dniu 18.08.2020 mojej córki i mnie ze Słowacji. Przejazd był bezpieczny i komfortowy, a panowie stanowiący załogę karetki – bardzo otwarci i profesjonalni. Cieszę się, że w tej trudnej sytuacji trafiłam na takie osoby. Z wyrazami szacunku Katarzyna Rosa

 3. Bardzo dziękuję za transport mojej mamy z Chorwacji. Wszystko poszło sprawnie, dojechali szczęśliwie. Panowie mega pomocni. Mimo tak dalekiej drogi przyjechali uśmiechnięci. Bardzo dziękuję za wszystko. 😊🙏

 4. Chylę czoła w pokorze i składam serdeczne podziękowania ekipie Panów Staszkowi i Piotrowi (bodajże) za profesjonalny transport męża, po kontuzji narciarskiej z Włoch do Tychów.
  Panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużym poczuciem humoru, który bardzo pomógł w nerwowej sytuacji związanej z pokonaniem transy (ja z córką jechałyśmy za karetką), jak i rozładowaniem emocji związanych z całą sytuacją.
  Świetni faceci, doskonale znający się na profesji, pełni wsparcia i zwykłej ludzkiej empatii.
  Od szefa powinna być extra premia 🙂
  Pozdrawiamy bardzo serdecznie i życzymy szerokości!

 5. Niestety zerwałem więzadło we włoskich Alpach. Mój ubezpieczyciel zamówił ambulans z firmy Trans-Med. Panowie zjawili się punktualnie zgodnie z wcześniejszą informacją. Pomogli załadować wszystkie bagaże i zabrali również brata, który był ze mną. Pełen profesjonalizm. Nie robili dodatkowych postojów. Tylko tankowanie i przy okazji toaleta. Co pewien czas upewniali się czy wszystko jest w porządku i czy czegoś nie potrzebujemy. Do domu dotarliśmy godzinę przed czasem.

 6. Wspaniali Panowie, którzy podjęli się transportu ze Słowacji w nocy.Pomimo dalekiej drogi byli bardzo uczynni i w pełni profesjonalni. Dzięki nim podróż dla córki była bezpieczna i w dobrej przyjaznej atmosferze, co jest niezwykle ważne w takich sytuacjach. Będziemy zawsze wdzięczni i nie zapomnimy cudownej pomocy i gestów, które są dziś tak potrzebne . Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Olga z rodzicami

 7. 25 stycznia 2020
  Bardzo dziękujemy za transport mojej żony i mnie z Temu we Włoszech do domu. Nienaganna, profesjonalna obsługa i miła atmosfera, dzięki której droga nie dłużyła się tak bardzo. Karetka bardzo wygodna, dobrze wyposażona, co również dla nas jako poszkodowanych było bardzo dużym plusem. Życzymy Wam dalszych sukcesów a osobom transportowanym skutecznego leczenia i rehabilitacji w Polsce. Polecamy każdemu usługi firmy Trans-Med.

 8. Bardzo dziękuję za profesjonalny transport na trasie Szczecin-Kraków mojego Taty. Punktualnie, szybko ,bezpiecznie w miłej atmosferze. Dzięki Panom podróż była mniej stresująca, od początku do końca pełen profesjonalizm.
  Dziękuję

 9. Panowie są bardzo profesjonalni.
  Miła atmosfera to też ogromny plus. Jechałem z nimi z nart z Austrii że złamaną nogą a podróż wydała się wyjątkowo krótka. A jeżdżę tam 20 lat.
  Jeżeli już ktoś potrzebuje, czego nie życzę, to z tymi chłopakami jest miło i przede wszystkim bezpiecznie. Jestem kierowcą i dobrze się jedzie gdy prowadzi ktoś zdecydowanie i potrafiący to robić.

  Pozdrawiam cały zespół z trans-med. Marcin z Mysłowic.👍👍👍

 10. W doskonałych warunkach, w miłej atmosferze, bezpiecznie – tak wyglądała podróż osoby w śpiączce na trasie Kraków-Toruń.
  Dziękujemy.

 11. Serdecznie dziękuję Panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu i jego koledze za pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Czułam się bardzo bezpiecznie dzięki fachowej opiece, którą mnie otoczyli. Oprócz pełnego profesjonalizmu cechuje ich poczucie humoru, roztaczają wokół aurę , która pozwala oderwać się od ponurych myśli związanych z wypadkiem. Są ratownikami medycznymi, którzy dbają o pacjenta. Jechałam super ambulansem, bardzo wygodnie i bardzo bezpiecznie z Katschbergu do Bielska. DZIĘKUJĘ WAM PANOWIE I POZDRAWIAM CAŁĄ FIRMĘ TRANS-MED.
  Jola z Bielska-Białej

 12. Serdeczne ukłony i podziekowania dla Staszka i Michała za bezpieczny i bardzo profesjonalny transport z Marillevy 1400, do Krakowa. Świetne warunki mimo bardzo poważnej kontuzji,Panowie zawsze interesujacy się pacjentem i co najważniejsze dla mnie i Stanisław i Michał to normalni faceci z którymi można i pożartować i normalnie porozmawiać na każdy temat. Dziekuje Panowie jeszcze raz Maciek

 13. Dziękuję za bezpieczny powrót z Val Di Sole do Poznania. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych droga przebiegła w założonym czasie, wygodnie i bezpiecznie – bardzo dobrzy kierowcy. Miła atmosfera 🙂 i duża życzliwość ratowników, pełen profesjonalizm.
  Pozdrawiam, Monika

 14. Wracałem ze Staszkiem i Michałem z Brixen (Bressanone) do Zielonej Góry. Podróż upłynęła w miłej atmosferze, było bardzo wesoło, dziękuję Chłopakom że dowieźli mnie bezpiecznie i szybko na miejsce

 15. Dziękuję za bezpieczny transport do domku:)
  Pan Staszek i pan Michał (albo po prostu Staszek i Michał:)) są przesympatyczni, punktualni i pomocni! Podróż bezpieczna i w komfortowych warunkach dla pacjenta. Auto (jedno z dwóch takich w Polsce!) przystosowane jak najbardziej do transportu z Włoch do Poznania.
  Serdecznie polecam! Wszystkiego dobrego:)

 16. Dziękuje Stanisławowi i Michałowi za miłą podróż z Trento.
  Nie ma co się rozpisywać, pełen profesjonalizm.
  Do zobaczenia, oby w innych okolicznościach 😉

 17. Dziękuje za bezpieczny , szybki i komfortowy transport z miejscowości Bruneck we Włoszech do Polski . Panowie to profesjonaliści w tym co robią , żeby nie powód dla którego mnie wieźli ( wypadek na nartach ) to mógłbym takie wycieczki robić częściej.
  Pozdrawiam załogę ambulansu.

 18. Dzien dobry,

  chcialam bardzo podziekowac za udana wspolprace! Dojechalismy szczesliwie mimo fatalnych warunkow

  pogodowych. Panowie ratownicy pan Piotr i pan Michal byli super punktalnie, wrecz przed czasem.

  Jechali bardzo bezpiecznie. Oczywiscie w kazdej sytuacji zawsze pomocni i opanowani!

  Krotko mowiac wszystko bardzo kompetentnie i na wysokim poziomie.

  Jeszcze raz bardzo dziekuje!

  Pozdrawiam
  Agnieszka Wrobel

 19. Dziękuje serdecznie Panu Kwiatkowskiemu i drugiemu Panu ratownikowi za opiekę ,wsparcie i miłe towarzystwo podczas bezpiecznej, szybkiej i wygodnej podróży z Francji do Katowic w dniu 10 czerwca 2017. Szczególnie wdzięczna jestem Szefowi
  za umożliwienie mi podróży z moim Pupilem.
  Lidia z Fafikiem

 20. Złamałem rękę w Gorganach Zachodnich na Ukrainie podczas zejścia z góry Kamianki 1574 m do wsi Syniewir na Zakarpaciu. Z bazy w Krakowie przyjechał po mnie ambulans firmy Trans-Med, który przez Przeł. Wyszkowską, Stryj, Korczową, Rzeszów przewiózł mnie z ciężkim plecakiem do Wrocławia. Przejazd z Syniewir do Wrocławia zajął 12 godzin (z Korczowej do Wrocławia 5 i pół godziny). Jazda drogami ukraińskimi głównie na odcinku Syniewir – Stryj odbywała się z prędkością 5 – 15 km/godz ze względu na stan nawierzchni (tak zwana dziura na dziurze). Kierowca – ratownik medyczny wykazywał się na tym odcinku podziwianą przeze mnie cierpliwością, ostrożnością i czujnością w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Dzięki bezpiecznej jeździe ambulans oraz transportowana osoba dobrze znosiły tę trudną podróż. Podczas przejazdu kierowcy – ratownicy medyczni interesowali się moim samopoczuciem oraz dbali, bym nie był głodny. Jazda na całej trasie była, na ile pozwalały warunki, bardzo szybka, płynna i bezpieczna. Przejazd obsługiwało trzech kierowców – ratowników medycznych, którzy zmieniali się co jakiś czas przy prowadzeniu ambulansu.
  Chciałbym podziękować Panom Stanisławowi Kwiatkowskiemu, Michałowi i Piotrowi za profesjonalną organizację i realizację transportu a dane firmy wprowadzam do swojej bazy na wypadek, gdybym musiał z podobnej pomocy skorzystać w przyszłości.

 21. Serdecznie dziękuję Panom Ratownikom, którzy mnie przywieźli z Livigno, w szczególności za bardzo dobrą opiekę, profesjonalizm i dobre słowo, w tak trudnych chwilach.

 22. Serdecznie dziękuję sympatycznym Panom firmy TRANS-MED za wspaniałą, troskliwą, profesjonalną opiekę i ogromną życzliwość podczas transportu mojej skromnej osoby(uraz kolana) z Austrii ( Ischgl ) do Gdańska wygodnym, luksusowym ambulansem ( Mercedes ) .
  Jeszcze raz bardzo dziękuję i przesyłam pozdrowienia z Trójmiasta.

 23. Bardzo profesjonalny w pełni usprzętowiony serwis transportu medycznego z obsługą wysoce wyspecjalizowaną . Polecam Paweł z Krzyzanowic .

 24. Transport pooperacyjny Aprica-Wrocław. Był to pokaz pełnego profesjonalizmu Panòw Ratownikòw co w połączeniu z empatią i ludzkim podejściem sprawiło że podróż minęła szybciej niż bym się spodziewał. Gdyby to nie był wypadek życzył bym sobie więcej takich podróży 🙂 Reasumujac- nowoczesna karetka, świetny sprzęt, punktualność, przemiła atmosfera „na pokładzie”, szybki transport. Dziękujemy bardzo raz jeszcze.

 25. Dziękuję Panu Stanisławowi za miłą i fachową pomoc podczas ponad 1400 kilometrowej podróży z Włoch, gdzie złamałem udo. Transport pacjenta po takim ciężkim urazie to nie lada wyzwanie.
  Pozdrawiam

 26. Bardzo, bardzo gorąco dziękuję Panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu I koledze za transport z Włoskiego Andalo 30.01.2016 do Krakowa. Pełny profesjonalizm, wspaniała opieka ale przede wszystkim serdeczność i ciepło obu Panów, działały na mnie bardzo, bardzo pozytywnie. Życzę Panom wszystkiego dobrego, szerokich dróg i szczęśliwych powrotów do domu. Jestem pod wrażeniem i w razie potrzeb – wszystkim polecam. Panowie – noga nie boli, wszystko układa się pozytywnie 😉 Jeszcze raz dziękuję za serce I zaangażowanie. Pozdrawiam !!!

 27. Trasa krótka Krzysztoforzyce-Bieżanowska w Krakowie, ale tych krótkich tras było ostatnio dużo – więc duża możliwość porównań – TRANS MED cechuje wysoki profesjonalizm, bezpieczeństwo dla pacjenta, ogromna dbałość o pacjenta; bardzo wysoka kultura osobista całej ekipy.
  POLECAM, bo takich firm i pracowników jest mało.

 28. Profesjonalna obsługa, wysokiej klasy sprzęt, właściwe podejście do pacjenta. Godne polecenia dla wszystkich po kontuzjach i innych zdarzeniach losowych, którzy skazani są na transport medyczny.
  Specjalne pozdrowienia dla Pana Piotra i Stasia!

 29. Wielkie podziękowania za przywiezienie mnie i syna do Polski z francuskiego Sallanches. Od pierwszego kontaktu, było jasne, że przyjechali po nas Profesjonaliści. Dziękujemy za wspólną podróż do Kielc podczas, której zostaliśmy otoczeni pełną ciepła i serca opieką. Dziękujemy Panu Panie Piotrze i Pana Koledze,
  Nawet w tak trudnej sytuacji można się odprężyć i nieomal zrelaksować. To cudownie spotykać na swojej drodze Ludzi, których pasją jest niesienie pomocy,zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu Pacjentowi. Mariusz i Patryk Strońscy z Kielc.

 30. Bardzo dziękuję p. Staszkowi i p. Damianowi za transport z Bormio do Wrocławia. Jestem po ogromnym wrażeniem zarówno zaplecza technicznego, jak i profesjonalizmu ratowników. To jednak, co szczególnie zapada w pamięć, to niezwykła serdeczność i ciepło, którym zostałam otoczona od pierwszych do ostatnich minut spędzonych wspólnie 12 godzin. Polecam bez wahania.

 31. Bardzo serdecznie dziękuję p. Stanisławowi i p. Damianowi za profesjonalny transport ze szpitala w Willach do szpitala w Polsce . Niezwykle ciepła, niemal rodzinna atmosfera oraz serdeczność z jaką się spotkałam.

  Bardzo dziękuję p. Stanisławowi i p. Damianowi za profesjonalny transport ze szpitala w Willach do szpitala w Polsce. Niezwykle ciepłą , niemal rodzinną atmosferę oraz serdeczność z jaką się spotkałam. Dzięki takiej opiece 12 godzinna podróż w pozycji leżącej nie dłużyła się . Po nartach w Austrii we wspomnieniach pozostanie dobroć i życzliwość ludzka , a nie przykre zdarzenie ze stoku. Serdecznie dziękuję.

 32. W dniu 11.03.2015 byłem transportowany ze szpitala w Wiedniu do domu
  w Rzeszowie.
  Jestem pełen podziwu za profesjonalizm z jakim się spotkałem w
  trakcie tej logistycznej operacji.

 33. Dwanaście godzin podróży z Zillertal w Austrii do Warszawy minęło jak jedna chwila. A to dzięki Załodze
  karetki – Panu Stanislawowi i Panu Damianowi. Dbali najtroskliwiej o wszystkie potrzeby kontuzjowanego narciarza: komfort jazdy, zabiegi medyczne , doładowywanie komórki i nawet dożywianie! Żegnając się powiedziałam: „zakochałam się w Panach” , bo to oddaje życzliwość i dobroć, jakiej doświadczyłam w trudnej sytuacji. Z serca dziękuję, również w imieniu męża i syna, oraz pozostałych członków rodziny, (którzy jechali równolegle własnymi autami).

 34. Bardzo serdecznie dziękuję p. Stanisławowi i p.Damianowi za transport z Włoch do Warszawy. Podróż minęła szybko i sprawnie obsługa ambulansu jest wspaniała, prawdziwi fachowcy i profesjonaliści którzy dbają o pacjenta . Życzę wszystkiego dobrego i jeszcze raz z całego serca dziękuję za transport i pomoc i wsparcie. Dziękuje również Pani z Trans-Med , która koordynowała ten transport.

 35. Wielkie podziękowania za piękny szlak albański z Durres do Oświęcimia. Profesjonalny odbiór pacjentki z zagipsowaną nogą i męża:)w przemiłej i ciepłej atmosferze pokonaliśmy 1500km a Pan Stanisław z Kolegą otoczyli mnie wspaniałą opieką.Więcej ludzi z taką pasją i zaangażowaniem. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 36. Co tu jeszcze można powiedzieć, zorganizowana firma i bardzo miła, sprawna, komfortowa obsługa.
  Często podróżujemy razem i zawsze są punktualnie.
  Pozdrawiam.

 37. Wielkie podziękowania za przywiezienie nas do Polski .Od pierwszego kontaktu w Suboticy ,było jasne, że przyjechali po nas Profesjonaliści .Dziękujemy za wspólną podróż do Zakopanego podczas, której zostaliśmy otoczeni pełną ciepła i serca opieką. Dziękujemy Panie Stanisławie,
  to nie do przecenienie ,gdy po tygodniowym ciężkim pobycie w serbskim szpitalu trafia się w ręce ludzi takich jak Pan i Pana młodszy Kolega. Nawet w tak trudnej sytuacji można się odprężyć i nieomal zrelaksować. To cudownie spotykać na swojej drodze Ludzi, których pasją jest niesienie pomocy,zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu Pacjentowi

 38. Dziękuję bardzo za sprawny, szybki i profesjonalny transport mojego syna po wypadku z miejscowości La Spezia we Włoszech do Krakowa, 30 sierpnia 2014 r. Młodzi ratownicy z pasją znakomicie przeprowadzili całą akcję, tak że nawet nie zdążyliśmy zauważyć kiedy pokonaliśmy 1400 kilometrów!

 39. Bardzo dziękuję za transport z Krakowa do Warszawy mojej mamy po skomplikowanej operacji ortopedycznej. Osoby w karetce wykazały się znajomością postępowania z osobą z endoprotezą i dbały o to, aby chora była przenoszona na noszach i później ułożona w trakcie jazdy bezpiecznie i komfortowo. Samochód był klimatyzowany i wygodny, a atmosfera bardzo miła. Byłyśmy pozytywnie zaskoczone bardzo wysokim poziomem usługi na każdym etapie podróży,
  szczególnie po naszych wcześniejszych złych doświadczeniach z inną firmą transportu medycznego z Krakowa. Różnica kolosalna na plus dla Trans-Medu. Możemy każdemu Was rekomendować. Raz jeszcze serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mamy.

 40. Jeszcze raz dziękuję za przejazd na transplantację i powrót. Panie Stanisławie – dokladnie 12 stycznia udał się mój przeszczep;-)

 41. Bardzo dzię™kuję™ załodze karetki za transport mnie z południa Włoch (szpital w Polla) do Jasła.Panowie okazali mi dużo serca, dobroci i cierpliwości w czasie drogi. Jestem im bardzo wdzię™czna. Dzię™ki Wam jestem już prawie sprawna. Życzę™ Wam wszystkiego co najlepsze i dzię™kuję™ z całego serca. Anna Stańczak

 42. Bardzo dzię™kujemy za transport z Florencji do lublina.
  Za profesjonalna obsługę™, życzliwość‡ i uczciwe podejście do klienta.
  Bardzo polecam.

 43. Chciałbym podzię™kowaę‡ za serdecznę… opiekę™ i wszelkie trudy zwię…zane
  z transportem mojej Mamy ze szpitala w Constancy do Krakowa.
  Jestem pod szczególnym wrażeniem działania Pani Lekarz,
  dzielnej, rozsę…dnej, miłej młodej osoby. Czapki z Głów !

 44. Dzię™kujemy całej firmie Trans-med za pomoc w siódmej Nowohuckiej Drodze Krzyżowej. Bez Was nie dalibyśmy rady! Ogromnie Bóg zapłaę‡ za zaangażowanie i chę™ć bezinteresownej pomocy. Oby wię™cej takich ludzi. Dzię™kujemy!

 45. Bardzo serdecznie dzię™kuję™ p. Staszkowi i p. Michałowi za transport z Włoch do Piekar Śl.miałam okazję™ wracaę‡ z mꙿem i synem 05.03.2013 z niezbyt udanego urlopu na nartach.Podróż min꙳a szybko i sprawnie obsługa ambulansu jest wspaniała, prawdziwi fachowcy,profesjonaliści widać‡, że to co robię… dla pacjentów to naprawdę™ robię… z serca . Życzyłabym nam pacjentom takich ludzi w naszej służbie zdrowia . Życzę™ wszystkiego dobrego i jeszcze raz z całego serca dzię™kuję™ za pomoc pozdrawiam

 46. Jeszcze raz bardzo serdecznie dzię™kuję™ za transport. Nienaganna, profesjonalna obsługa i miła atmosfera, dzię™ki której droga nie dłużyła się™ tak bardzo. Karetka bardzo wygodna, dobrze wyposażona, co również dla mnie, jako pacjentki było bardzo dużym plusem. Polecam każdemu usługi firmy Trans-Med

 47. Bardzo dzię™kuje za profesjonalny transport mojej osoby po operacji z Włoch do Szczecina.Jestem bardzo wdzię™czni za pomoc i polecam wszystkim potrzebuję…cym profesjonalnego transportu medycznego,mocno polecam usługi firmy TRANS-MED POZDROWIENIA ze Szczecina

 48. Kolejny raz bardzo dzię™kujemy panu Stanisławowi oraz całej firmie Trans Med za wsparcie, nie tylko medyczne, ale i duchowe, podczas nabożeństwa Nowohuckiej Drogi Krzyżowej. To naprawdę™ dobrzy ludzie, pełni serca i zaangażowania! Dzię™ki!

 49. Dzię™kujemy Panu A. Kijowskiemu za organizację™ profesjonalnego transportu z Krakowa do Poznania,za bardzo miłę…, przyjaznę… atmosferę™ – stanie z Panem w korku to sama przyjemnoą‡ przy tak DUŻYM poczuciu humoru…

  Dzię™kujemy i pozdrawiamy

 50. NZOZ ER-MED bardzo dzię™kuję™ panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu za fachowę… i profesjonalnę… współpracę™ mocno polecam usługi firmy TRANS-MED , życzę™ samych sukcesów POZDROWIENIA Z BYDGOSZCZY

 51. Serdecznie dzię™kuję™ za bardzo miłę… i fachowę… obsługę™ oraz transport mnie ze Szpitala na Słowacji w Sahy do Szpitala w Kielcach w dniu 29-07-2011r.

 52. Bartosz Paturej, członek zarzę…du Stowarzyszenia MediaTory, Koordynator Główny Plebiscytu 2008, 2 pisze:

  Stowarzyszenie MediaTory uprzejmie dzię™kuje za miłę… współpracę™ oraz profesjonalne zabezpieczenie medyczne Gali Finałowej MediaTorów 2009 – Studenckich Nagród Dziennikarskich!

 53. Dzię™kuję™ bardzo za transport z Krakowa do Poznania. Mogę™ polecię‡ pełen profesjonalizm i miłę… obsługę™, widaę‡ że Firma dobrze zna się™ i lubi to co robi. I przede wszystkim, co najważniejsze krótki czas podróży, oraz wygoda zostały zapewnione.
  Gorę…co polecam!

 54. Cała ekipa organizatorów Pię…tej Nowohuckiej Drogi Krzyżowej jest po ogromnym wrażeniem zaangażowania, zainteresowania, pomocy i wszelkiego dobra, jakie otrzymaliśmy od pana Stanisława Kwiatkowskiego i jego ludzi. Bardzo bardzo bardzo dzię™kujemy. Za cierpliwość‡, profesjonalizm i wielkie ciepło. Mamy nadzieję™, że uda nam się™ jeszcze kiedyś współpracować‡. Polecamy Pań„stwa w modlitwie!

 55. Bardzo dzię™kuję™ panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu oraz jego ekipie za wielokrotne transporty mię™dzynarodowe na konsultacje i leczenie mojego ciꙿko chorego brata. Wybitny i perfekcyjny profesjonalizm, a przy tym wielka serdeczność, dobroć‡ i anielska cierpliwość w sytuacjach niekiedy bardzo trudnych-oto wielkie zalety ludzi z jakimi się™ spotkaliśmy!!! Jesteśmy bardzo wdzię™czni za pomoc i polecamy wszystkim potrzebuję…cym profesjonalnego transportu medycznego. Życzymy panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu oraz całej ekipie Trans-Medu wszystkiego najlepszego, szerokich i dobrych dróg na wszelkich trasach życia – nie tylko z okazji świę…teczno-noworocznej ale o każdej porze i w każdym czasie!!!

 56. Serdecznie dziekujemy za pomoc w przewiezieniu pacjeta na trasie Gent (Belgia) do Polanicy Zdroj!
  Panstwa Firma pokazala profesjonalizm!
  polecam kazdemy firme TRANS-MED!
  po tym jak inna firma niecaly dzien przed odebraniem chorego odwolala zlecenie, firma Trans-Med nam pomogla i pacjet zostal odebrany na czas.
  DZIEKUJEMY!

 57. Bardzo dzię™kuję™ za transport z Krakowa do Rymanowa Zdroju. Na całej długiej podróży z samolotami i karetkami po drodze był to zdecydowanie najprzyjemniejszy i najbardziej profesjonalny od strony medycznej odcinek mojej podróży z połamanę… nogę…. Pozdrawiam

 58. Dziekuje dr. Kszykowi i ratownikowi Maćkowi za pomoc podczas Mistrzostw Polski w MUAYTHAI. Juz nie boli;-) Pozdrawiam ……

 59. Dzię™kujemy Staszkowi i Adamowi za wesolę… wycieczkę™ z Liptovskiego Mikulasu do Olsztyna. Opieka… Pelen profesjonalizm, a do tego z niepowtarzalne poczuciem humoru 🙂 🙂 i ten romantyczny obiad w karetce ;). pozdrawiamy serdecznie i jeszcze bardziej dzię™kujemy.

 60. Koło Ratowników Drogowych automobilklubu krakowskiego przy PZM serdecznie dziekuje za wspólnie przeprowadzone zabezpieczenie medyczne Rajdu OFF Road w ramach XVII finału wośp w krakowie na poligonie pasternik i OSiR w Kryspinowie. Dziekujemy za zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazaly sie zespoły karetek . Do zobaczenia nastepnym razem…;-)

 61. Bardzo dzię™kuję™my Panu Kwiatkowskiemu,Panu Kalwarczykowi iPanu Piotrowi za bezinteresownę… pomoc.Okazali nam dużo serca i dobroci podczas transportu mojego mꙿa do Warszawy i z powrotem do Barcic.Załoga karetki to profesjonaliści w tym co robię…,Jesteśmy im niezmiernie wdzię™czni.Życzymy Wam Panowie Wszystkiego Najlepszego.Takich LUDZI potrzeba w SŁUZBIE ZDROWiA-Sę„ WIELCY w tym co robię….DZIę˜KUJEMY Z CAŁEGO SERCA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *