1. We are so grateful for such good, reliable service. The ambulance crew was punctual, reassuring, professional and had a great sense of humour. All of that makes a day of numerous hospital visits go much smoother. We’ve used Trans-Med before and they will continue to be our ONLY company of choice for our medical transport needs. Thank you. (I would give 5 stars, if there were stars to click!)

 2. Już 2 razy korzystałam z firmy Trans- Med. Moim zdaniem pełen profesjonalizm i cudowne podejście do chorego. Punktualność, bardzo dobry kontakt z właścicielem, który jest wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu. Młoda, bardzo miła Pani ratownik również zasługuje na słowa pochwały. Podczas transportu towarzyszyła mojemu mężowi, którego otoczyła opieka i milym słowem.
  Dziękujemy Wam pięknie !

 3. Bardzo dziękuję za profesjonalny i bezpieczny transport z Węgier do szpitala w Polsce. Bardzo nowoczesny sprzęt do transportu sprawił, że pomimo poważnego urazu kręgosłupa podróż przebiegła bardzo komfortowo. Bardzo serdeczni i profesjonalni Panowie z zespołu medycznego. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego!!!

 4. Korzystałem z usługi Firmy TRANS-MED, która przewoziła moją córkę z Londynu do Krakowa. Pełny profesjonalizm! Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy!

 5. Serdeczne podziękowania za wczorajszy transport z Niemiec do Polski. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo miła atmosfera. Polecam na 101%.

 6. Dziękuję za w pełni profesjonalny transport z Włoch do Polski po wypadku narciarskim. Dostałem pyszne kanapki jako rodzinny bonus 🙂 bo 5 lat temu wieźli moją żonę, również z Włoch po wypadku narciarskim.
  Oczywiście nie rzecz w kanapkach, ale w pełnym profesjonalizmie: sprawne zabranie ze szpitala, komfortowy przejazd w krótkim czasie, odczucie prywatności i wesołe budujące rozmowy z Panem Staszkiem i Panią Martą. Jakość na najwyższym poziomie teraz jak i 5 lat temu, co chyba jest rzadkością. Ocena 10/10. Chociaż nie życzymy to gorąco polecamy 🙂
  Marcin i Hania

 7. Chciałam bardzo serdecznie podziękować załodze karetki Trans-Med, która mnie transportowała w dniu 13.03,2022r ze szpitala
  w Tione di Trento (Włochy) do Jaworzna po zabiegu złamanej nogi na stoku. Transport z dostawą do przedpokoju.
  Jeszcze raz dziękuję moja ocena to 10/10

 8. Profesjonalizm i świetna logistyka działania firmy TRANS-MED to jedno, ale wielkie serca ludzi tam pracujących to coś jeszcze lepszego i ważniejszego.
  W Ukrainie znajdowała się moja chora bratowa. Gdy rozpoczęła się wojna, bardzo pilnie potrzebny był transport, aby zabrać ją ze szpitala w Tarnopolu do Krakowa.
  Pan Stanisław i firma TRANS-MED nie wahali się ani chwili – od razu podjęli decyzję o wyruszeniu na pomoc chorej kobiecie – nie chcieli nic w zamian, a jeszcze zrobili dużo więcej. Karetka wyruszająca z Krakowa do Tarnopola nie była pusta – po brzegi została wypełniona potrzebnymi środkami higienicznymi, które następnie zostały przekazane szpitalowi, w którym do tej pory znajdowała się pacjentka.
  W obliczu wydarzeń ostatnich dni, taka ludzka dobroć i serce na dłoni to coś, co pozwala wciąż wierzyć w lepsze jutro i niesamowicie podnosi na duchu.
  Cała moja rodzina, współpracownicy i przyjaciele chcą powiedzieć jedno – DZIĘKUJEMY!!!

 9. Dziękuję za wygodny i przyjemny transport medyczny z Włoch do Polski. Załoga karetki bardzo pomocna i wesoła! Przejazd szybki i sprawny. Nie wyobrażam sobie żebym dało się to zrobić lepiej, daję ocenę 10/10! Gorąco polecam!

 10. Serdeczne podziękowania za niezwykle empatyczną opiekę podczas transportu z Tamsweg w Austrii Marto i Radku wilkie dzięki

 11. Z przyjemnością piszę słowa, którymi chcę wyrazić wdzięczność, która pozostanie ze mną na dłużej. Mimo bardzo trudnej i niecodziennej dla nie sytuacji jaką była konieczność powrotu do Polski ambulansem, w pozycji leżącej, przy złamaniu kości łonowej, czułam się absolutnie zaopiekowania i bezpieczna. Pani Monika i Pan Piotr – ratownicy medyczni, już od wejścia troszczyli się o moje zdrowie fizyczne, ale również o absolutny komfort psychiczny. Doskonale panowali nad wszystkimi elementami logistycznymi. Zarządzali ludźmi, przestrzenią a wszystko po to by dowieźć mnie bez bólu i w poczuciu komfortu. Mają ogromne serce i doświadczenie. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkim poszkodowanym takiej opieki jaką ja otrzymałam 🙂

 12. Ogromne podziękowania za profesjonalny transport medyczny z kliniki w Tamsweg do Krakowa. Zespół na czele z Panem Staszkiem (ratownikiem i właściciel firmy) oraz ratowniczką Panią Martą podeszli do sprawy na najwyższym światowym poziomie, z pełnym zrozumieniem i troską. Jako pacjent nie musiałem się o nic martwić. Dla zespołu człowiek jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. POLECAM wszystkim potrzebującym komfortowego i profesjonalnego transportu. Jeszcze raz dziękuje, cieszę się że trafiłem właśnie na Was.

 13. Chciałabym gorąco podziękować załodze karetki za transport mojego męża z Austrii do Polski po doznanym wypadku narciarskim.
  Państwo Ratownicy są niezwykle pomocni i troskliwi. Kontaktowałam się z załogą karetki celem ustalenia szczegółów transportu, w późnych godzinach nocnych w sobotę, jak również nad ranem w niedzielę i nie stanowiło to żadnego problemu. Za każdym razem uzyskałam bardzo uprzejmą i profesjonalną pomoc.
  Dodatkowo Ratownicy oferowali pomoc w zakresie organizacji powrotu mojego i mojej córki, mimo iż zupełnie nie należy do ich obowiązków.
  Co najważniejsze – maż dostarczony został do szpitala na Śląsk szybko, bezpiecznie, w przemiłej i troskliwej atmosferze.
  Raz jeszcze niezmiernie Państwu dziękuję!!
  I polecam ten Zespół każdemu kto będzie musiał skorzystać z takiej pomocy!

 14. Ogromne podziękowania za profesjonalny transport medyczny z kliniki w Tamsweg do Krakowa. Zespół na czele z Panem Staszkiem (ratownikiem i właściciel firmy) oraz ratowniczką Panią Martą podeszli do sprawy na najwyższym światowym poziomie, z pełnym zrozumieniem, troską i zapewnieniem bezpieczeństwa. Karetka spełniająca najwyższe europejskie standardy, sprawiła, że droga po ciężkim złamaniu i skomplikowanej operacji przebiegła bardzo komfortowo i sprawnie w miłej atmosferze. Każda prośba o postój, a wiemy że było ich kilka ze względu na mój stan wliczając postój kilometr przed miejscem docelowym :), była realizowana z pełnym zrozumieniem bez patrzenia na zegarek i gonienia żeby szybko zamknąć zlecenie. Zespół oprócz niezbędnego sprzętu medycznego zabezpieczony w wyżywienie, napoje, itp. czego się totalnie nie spodziewałem. Jako pacjent nie musiałem się o nic martwić, całą drogę prowadziliśmy rozmowę co było bardzo miłe podnoszące na duchu. Dla zespołu pacjent jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. POLECAM wszystkim potrzebującym komfortowego i profesjonalnego transportu. Jeszcze raz dziękuje, cieszę się że trafiłem właśnie na Was.

 15. Raczej nie wystawiam opinii, a jeśli już, zazwyczaj z powodu złości na poziomie Armagedonu. Tym razem chciałam podziękować za wsparcie, serdeczność, człowieczeństwo i PROFESJONALIZM.
  Choć sytuacja dla mnie była bardzo traumatyczna transport do Polski, opieka do ostatniego momentu i wspólna kawa na koniec to już była czysta przyjemność! Jeśli kiedykolwiek staniecie przed trudnym wyborem, w abstrakcyjnej sytuacji- polecam tych Ludzi. Empatycznych. Szczerych. Ciepłych i pomocnych.
  Wdzięczna Monika :).

 16. Bardzo dziekuje za transport mojego Taty ze szpitala w Krakowie do Warszawy.

  Druzyna ratownikow wykazala sie profesjonalizmem i fajnym ludzkim podejsciem ❤️

  Kontakt z biurem rowniez sprawny i przyjazny.

  Bardzo dziekuje.

 17. Słowa podziękowania za bezpieczny transport z Aosty do Wrocławia.
  Pełny profesjonalizm to za mało, pełnia zaopiekowania się moją osobą mimo odległości i czasu pozwoliły mi zapomnieć o problemach ze zdrowiem.
  Wyrazy szacunku i życzenia szczęścia dla całej załogi Pana Stanisława Kwiatkowskiego !

 18. Serdecznie dziękuję za profesjonalne przetransportowanie mojego męża drogą morsko-lądową z Irlandii do Polski. Podróż przez Irlandię, Anglię, Francję i Niemcy nie była prosta w czasie pandemii, jednak wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dzięki troskliwej opiece całej ekipy mój niezbyt łatwy pacjent (po udarze) dotarł bezpiecznie do domu. Szczególnie dziękuję panu Stanisławowi 🙂 Mój mąż również.
  Pozdrawiam również pana Konrada za odbieranie telefonów o każdej porze i miłą współpracę.
  Wszystko było zapięte na ostatni guzik 🙂
  Polecam!

 19. Chciałabym podziękować za transport męża Kraków-Rzeszów-Kraków. Wszystko było w porządku,
  zespół ratowników, który nam towarzyszył najlepszy na świecie wspaniali, cudowni ludzie którzy profesjonalnie i z wielką troską zajęli się mężem. Dodatkowo kontakt z firma i organizacja transportu to była sama przyjemność. W niedzielę wieczorem w pare minut po jednym tefonie miałam wszytko ustalone i potwierdzony transport. Pełen profesjonalizm.
  Dziękujemy bardzo !!!

 20. Chciałbym podzię™kowaę‡ za serdecznę… opiekę™ i wszelkie trudy zwię…zane
  z transportem mojej Mamy ze szpitala z Opola na lotnisko do Wrocławia, na ADAC AmbulanzJet do Frankfurtu w dniu, 17.09.2021

  Wybitny i perfekcyjny profesjonalizm, a przy tym wielka serdeczność, dobroć‡ i cierpliwość w sytuacjach bardzo trudnych. Jestem bardzo wdzię™czna za pomoc i polecam wszystkim potrzebuję…cym profesjonalnego transportu medycznego, Firme TRANS- MED…. Pozdrowienia dla tych wybitnych panów!!! którzy sie moja mama zaopiekowali w czasie tej podróży!

  Pozdrawiam serdecznie. Claudia Sielaff

 21. Dziękuję za współpracę.Mąż przewożony ze Stargardu do Krakowa po urazach wielonarzadowych drogę przejechał bez bólu.Profesjonalnie wykonane zlecenie.Ludzie pracujący w firmie Trans-Med mają wielkie serce❤.Mogę godnie polecić tego przewoźnika

 22. Trans-Med to nie tylko profesjonalny transport chorego (w moim przypadku z Rygi do szpitala do Krakowa a ostatecznie do domu) z kompetentnym personelem. To ludzie, którzy potrafią postawić się w sytuacji chorego, potrafią doradzić i pomóc jak wszystko zorganizować tak, żeby było jak najlepiej, to ratownicy z powołania, z ogromnym sercem. Chory może liczyć nie tylko na profesjonalną opiekę w czasie podróży ale również na porady, miłą rozmowę, a nawet kanapki i kawę z rurką jeśli jest taka potrzeba;) Po prostu all inclusive. Dostosują się do każdej wynikłej sytuacji, nie zostawią chorego dopóki nie będą pewni, że jest w dobrych rękach. BARDZO DZIĘKUJEMY Panu Staszkowi, Panu Piotrowi oraz Pani Monice
  6 sierpień 2021 Ryga-Kraków-dom

 23. Chciałam bardzo podziękować Panom za profesjonalną pomoc i wielką życzliwość w zawiezieniu mojego teścia do lekarza i odwiezienia do domu. Jesteście WSPANIALI

 24. Dziekuje za miłą i profesionalna podróż z Brna 21.08.2020.Dzieki wam szybciej stanąłem spowrotem na nogi.Ludzie z czystym sumieniem Polecam tą ekipę ratunkową !

 25. Witam. Serdecznie dziękuję za Państwa transport w dniu 18.08.2020 mojej córki i mnie ze Słowacji. Przejazd był bezpieczny i komfortowy, a panowie stanowiący załogę karetki – bardzo otwarci i profesjonalni. Cieszę się, że w tej trudnej sytuacji trafiłam na takie osoby. Z wyrazami szacunku Katarzyna Rosa

 26. Bardzo dziękuję za transport mojej mamy z Chorwacji. Wszystko poszło sprawnie, dojechali szczęśliwie. Panowie mega pomocni. Mimo tak dalekiej drogi przyjechali uśmiechnięci. Bardzo dziękuję za wszystko. 😊🙏

 27. Chylę czoła w pokorze i składam serdeczne podziękowania ekipie Panów Staszkowi i Piotrowi (bodajże) za profesjonalny transport męża, po kontuzji narciarskiej z Włoch do Tychów.
  Panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużym poczuciem humoru, który bardzo pomógł w nerwowej sytuacji związanej z pokonaniem transy (ja z córką jechałyśmy za karetką), jak i rozładowaniem emocji związanych z całą sytuacją.
  Świetni faceci, doskonale znający się na profesji, pełni wsparcia i zwykłej ludzkiej empatii.
  Od szefa powinna być extra premia 🙂
  Pozdrawiamy bardzo serdecznie i życzymy szerokości!

 28. Niestety zerwałem więzadło we włoskich Alpach. Mój ubezpieczyciel zamówił ambulans z firmy Trans-Med. Panowie zjawili się punktualnie zgodnie z wcześniejszą informacją. Pomogli załadować wszystkie bagaże i zabrali również brata, który był ze mną. Pełen profesjonalizm. Nie robili dodatkowych postojów. Tylko tankowanie i przy okazji toaleta. Co pewien czas upewniali się czy wszystko jest w porządku i czy czegoś nie potrzebujemy. Do domu dotarliśmy godzinę przed czasem.

 29. Wspaniali Panowie, którzy podjęli się transportu ze Słowacji w nocy.Pomimo dalekiej drogi byli bardzo uczynni i w pełni profesjonalni. Dzięki nim podróż dla córki była bezpieczna i w dobrej przyjaznej atmosferze, co jest niezwykle ważne w takich sytuacjach. Będziemy zawsze wdzięczni i nie zapomnimy cudownej pomocy i gestów, które są dziś tak potrzebne . Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Olga z rodzicami

 30. 25 stycznia 2020
  Bardzo dziękujemy za transport mojej żony i mnie z Temu we Włoszech do domu. Nienaganna, profesjonalna obsługa i miła atmosfera, dzięki której droga nie dłużyła się tak bardzo. Karetka bardzo wygodna, dobrze wyposażona, co również dla nas jako poszkodowanych było bardzo dużym plusem. Życzymy Wam dalszych sukcesów a osobom transportowanym skutecznego leczenia i rehabilitacji w Polsce. Polecamy każdemu usługi firmy Trans-Med.

 31. Bardzo dziękuję za profesjonalny transport na trasie Szczecin-Kraków mojego Taty. Punktualnie, szybko ,bezpiecznie w miłej atmosferze. Dzięki Panom podróż była mniej stresująca, od początku do końca pełen profesjonalizm.
  Dziękuję

 32. Panowie są bardzo profesjonalni.
  Miła atmosfera to też ogromny plus. Jechałem z nimi z nart z Austrii że złamaną nogą a podróż wydała się wyjątkowo krótka. A jeżdżę tam 20 lat.
  Jeżeli już ktoś potrzebuje, czego nie życzę, to z tymi chłopakami jest miło i przede wszystkim bezpiecznie. Jestem kierowcą i dobrze się jedzie gdy prowadzi ktoś zdecydowanie i potrafiący to robić.

  Pozdrawiam cały zespół z trans-med. Marcin z Mysłowic.👍👍👍

 33. W doskonałych warunkach, w miłej atmosferze, bezpiecznie – tak wyglądała podróż osoby w śpiączce na trasie Kraków-Toruń.
  Dziękujemy.

 34. Serdecznie dziękuję Panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu i jego koledze za pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Czułam się bardzo bezpiecznie dzięki fachowej opiece, którą mnie otoczyli. Oprócz pełnego profesjonalizmu cechuje ich poczucie humoru, roztaczają wokół aurę , która pozwala oderwać się od ponurych myśli związanych z wypadkiem. Są ratownikami medycznymi, którzy dbają o pacjenta. Jechałam super ambulansem, bardzo wygodnie i bardzo bezpiecznie z Katschbergu do Bielska. DZIĘKUJĘ WAM PANOWIE I POZDRAWIAM CAŁĄ FIRMĘ TRANS-MED.
  Jola z Bielska-Białej

 35. Serdeczne ukłony i podziekowania dla Staszka i Michała za bezpieczny i bardzo profesjonalny transport z Marillevy 1400, do Krakowa. Świetne warunki mimo bardzo poważnej kontuzji,Panowie zawsze interesujacy się pacjentem i co najważniejsze dla mnie i Stanisław i Michał to normalni faceci z którymi można i pożartować i normalnie porozmawiać na każdy temat. Dziekuje Panowie jeszcze raz Maciek

 36. Dziękuję za bezpieczny powrót z Val Di Sole do Poznania. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych droga przebiegła w założonym czasie, wygodnie i bezpiecznie – bardzo dobrzy kierowcy. Miła atmosfera 🙂 i duża życzliwość ratowników, pełen profesjonalizm.
  Pozdrawiam, Monika

 37. Wracałem ze Staszkiem i Michałem z Brixen (Bressanone) do Zielonej Góry. Podróż upłynęła w miłej atmosferze, było bardzo wesoło, dziękuję Chłopakom że dowieźli mnie bezpiecznie i szybko na miejsce

 38. Dziękuję za bezpieczny transport do domku:)
  Pan Staszek i pan Michał (albo po prostu Staszek i Michał:)) są przesympatyczni, punktualni i pomocni! Podróż bezpieczna i w komfortowych warunkach dla pacjenta. Auto (jedno z dwóch takich w Polsce!) przystosowane jak najbardziej do transportu z Włoch do Poznania.
  Serdecznie polecam! Wszystkiego dobrego:)

 39. Dziękuje Stanisławowi i Michałowi za miłą podróż z Trento.
  Nie ma co się rozpisywać, pełen profesjonalizm.
  Do zobaczenia, oby w innych okolicznościach 😉

 40. Dziękuje za bezpieczny , szybki i komfortowy transport z miejscowości Bruneck we Włoszech do Polski . Panowie to profesjonaliści w tym co robią , żeby nie powód dla którego mnie wieźli ( wypadek na nartach ) to mógłbym takie wycieczki robić częściej.
  Pozdrawiam załogę ambulansu.

 41. Dzien dobry,

  chcialam bardzo podziekowac za udana wspolprace! Dojechalismy szczesliwie mimo fatalnych warunkow

  pogodowych. Panowie ratownicy pan Piotr i pan Michal byli super punktalnie, wrecz przed czasem.

  Jechali bardzo bezpiecznie. Oczywiscie w kazdej sytuacji zawsze pomocni i opanowani!

  Krotko mowiac wszystko bardzo kompetentnie i na wysokim poziomie.

  Jeszcze raz bardzo dziekuje!

  Pozdrawiam
  Agnieszka Wrobel

 42. Dziękuje serdecznie Panu Kwiatkowskiemu i drugiemu Panu ratownikowi za opiekę ,wsparcie i miłe towarzystwo podczas bezpiecznej, szybkiej i wygodnej podróży z Francji do Katowic w dniu 10 czerwca 2017. Szczególnie wdzięczna jestem Szefowi
  za umożliwienie mi podróży z moim Pupilem.
  Lidia z Fafikiem

 43. Złamałem rękę w Gorganach Zachodnich na Ukrainie podczas zejścia z góry Kamianki 1574 m do wsi Syniewir na Zakarpaciu. Z bazy w Krakowie przyjechał po mnie ambulans firmy Trans-Med, który przez Przeł. Wyszkowską, Stryj, Korczową, Rzeszów przewiózł mnie z ciężkim plecakiem do Wrocławia. Przejazd z Syniewir do Wrocławia zajął 12 godzin (z Korczowej do Wrocławia 5 i pół godziny). Jazda drogami ukraińskimi głównie na odcinku Syniewir – Stryj odbywała się z prędkością 5 – 15 km/godz ze względu na stan nawierzchni (tak zwana dziura na dziurze). Kierowca – ratownik medyczny wykazywał się na tym odcinku podziwianą przeze mnie cierpliwością, ostrożnością i czujnością w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Dzięki bezpiecznej jeździe ambulans oraz transportowana osoba dobrze znosiły tę trudną podróż. Podczas przejazdu kierowcy – ratownicy medyczni interesowali się moim samopoczuciem oraz dbali, bym nie był głodny. Jazda na całej trasie była, na ile pozwalały warunki, bardzo szybka, płynna i bezpieczna. Przejazd obsługiwało trzech kierowców – ratowników medycznych, którzy zmieniali się co jakiś czas przy prowadzeniu ambulansu.
  Chciałbym podziękować Panom Stanisławowi Kwiatkowskiemu, Michałowi i Piotrowi za profesjonalną organizację i realizację transportu a dane firmy wprowadzam do swojej bazy na wypadek, gdybym musiał z podobnej pomocy skorzystać w przyszłości.

 44. Serdecznie dziękuję Panom Ratownikom, którzy mnie przywieźli z Livigno, w szczególności za bardzo dobrą opiekę, profesjonalizm i dobre słowo, w tak trudnych chwilach.

 45. Serdecznie dziękuję sympatycznym Panom firmy TRANS-MED za wspaniałą, troskliwą, profesjonalną opiekę i ogromną życzliwość podczas transportu mojej skromnej osoby(uraz kolana) z Austrii ( Ischgl ) do Gdańska wygodnym, luksusowym ambulansem ( Mercedes ) .
  Jeszcze raz bardzo dziękuję i przesyłam pozdrowienia z Trójmiasta.

 46. Bardzo profesjonalny w pełni usprzętowiony serwis transportu medycznego z obsługą wysoce wyspecjalizowaną . Polecam Paweł z Krzyzanowic .

 47. Transport pooperacyjny Aprica-Wrocław. Był to pokaz pełnego profesjonalizmu Panòw Ratownikòw co w połączeniu z empatią i ludzkim podejściem sprawiło że podróż minęła szybciej niż bym się spodziewał. Gdyby to nie był wypadek życzył bym sobie więcej takich podróży 🙂 Reasumujac- nowoczesna karetka, świetny sprzęt, punktualność, przemiła atmosfera „na pokładzie”, szybki transport. Dziękujemy bardzo raz jeszcze.

 48. Dziękuję Panu Stanisławowi za miłą i fachową pomoc podczas ponad 1400 kilometrowej podróży z Włoch, gdzie złamałem udo. Transport pacjenta po takim ciężkim urazie to nie lada wyzwanie.
  Pozdrawiam

 49. Bardzo, bardzo gorąco dziękuję Panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu I koledze za transport z Włoskiego Andalo 30.01.2016 do Krakowa. Pełny profesjonalizm, wspaniała opieka ale przede wszystkim serdeczność i ciepło obu Panów, działały na mnie bardzo, bardzo pozytywnie. Życzę Panom wszystkiego dobrego, szerokich dróg i szczęśliwych powrotów do domu. Jestem pod wrażeniem i w razie potrzeb – wszystkim polecam. Panowie – noga nie boli, wszystko układa się pozytywnie 😉 Jeszcze raz dziękuję za serce I zaangażowanie. Pozdrawiam !!!

 50. Trasa krótka Krzysztoforzyce-Bieżanowska w Krakowie, ale tych krótkich tras było ostatnio dużo – więc duża możliwość porównań – TRANS MED cechuje wysoki profesjonalizm, bezpieczeństwo dla pacjenta, ogromna dbałość o pacjenta; bardzo wysoka kultura osobista całej ekipy.
  POLECAM, bo takich firm i pracowników jest mało.

 51. Profesjonalna obsługa, wysokiej klasy sprzęt, właściwe podejście do pacjenta. Godne polecenia dla wszystkich po kontuzjach i innych zdarzeniach losowych, którzy skazani są na transport medyczny.
  Specjalne pozdrowienia dla Pana Piotra i Stasia!

 52. Wielkie podziękowania za przywiezienie mnie i syna do Polski z francuskiego Sallanches. Od pierwszego kontaktu, było jasne, że przyjechali po nas Profesjonaliści. Dziękujemy za wspólną podróż do Kielc podczas, której zostaliśmy otoczeni pełną ciepła i serca opieką. Dziękujemy Panu Panie Piotrze i Pana Koledze,
  Nawet w tak trudnej sytuacji można się odprężyć i nieomal zrelaksować. To cudownie spotykać na swojej drodze Ludzi, których pasją jest niesienie pomocy,zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu Pacjentowi. Mariusz i Patryk Strońscy z Kielc.

 53. Bardzo dziękuję p. Staszkowi i p. Damianowi za transport z Bormio do Wrocławia. Jestem po ogromnym wrażeniem zarówno zaplecza technicznego, jak i profesjonalizmu ratowników. To jednak, co szczególnie zapada w pamięć, to niezwykła serdeczność i ciepło, którym zostałam otoczona od pierwszych do ostatnich minut spędzonych wspólnie 12 godzin. Polecam bez wahania.

 54. Bardzo serdecznie dziękuję p. Stanisławowi i p. Damianowi za profesjonalny transport ze szpitala w Willach do szpitala w Polsce . Niezwykle ciepła, niemal rodzinna atmosfera oraz serdeczność z jaką się spotkałam.

  Bardzo dziękuję p. Stanisławowi i p. Damianowi za profesjonalny transport ze szpitala w Willach do szpitala w Polsce. Niezwykle ciepłą , niemal rodzinną atmosferę oraz serdeczność z jaką się spotkałam. Dzięki takiej opiece 12 godzinna podróż w pozycji leżącej nie dłużyła się . Po nartach w Austrii we wspomnieniach pozostanie dobroć i życzliwość ludzka , a nie przykre zdarzenie ze stoku. Serdecznie dziękuję.

 55. W dniu 11.03.2015 byłem transportowany ze szpitala w Wiedniu do domu
  w Rzeszowie.
  Jestem pełen podziwu za profesjonalizm z jakim się spotkałem w
  trakcie tej logistycznej operacji.

 56. Dwanaście godzin podróży z Zillertal w Austrii do Warszawy minęło jak jedna chwila. A to dzięki Załodze
  karetki – Panu Stanislawowi i Panu Damianowi. Dbali najtroskliwiej o wszystkie potrzeby kontuzjowanego narciarza: komfort jazdy, zabiegi medyczne , doładowywanie komórki i nawet dożywianie! Żegnając się powiedziałam: „zakochałam się w Panach” , bo to oddaje życzliwość i dobroć, jakiej doświadczyłam w trudnej sytuacji. Z serca dziękuję, również w imieniu męża i syna, oraz pozostałych członków rodziny, (którzy jechali równolegle własnymi autami).

 57. Bardzo serdecznie dziękuję p. Stanisławowi i p.Damianowi za transport z Włoch do Warszawy. Podróż minęła szybko i sprawnie obsługa ambulansu jest wspaniała, prawdziwi fachowcy i profesjonaliści którzy dbają o pacjenta . Życzę wszystkiego dobrego i jeszcze raz z całego serca dziękuję za transport i pomoc i wsparcie. Dziękuje również Pani z Trans-Med , która koordynowała ten transport.

 58. Wielkie podziękowania za piękny szlak albański z Durres do Oświęcimia. Profesjonalny odbiór pacjentki z zagipsowaną nogą i męża:)w przemiłej i ciepłej atmosferze pokonaliśmy 1500km a Pan Stanisław z Kolegą otoczyli mnie wspaniałą opieką.Więcej ludzi z taką pasją i zaangażowaniem. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 59. Co tu jeszcze można powiedzieć, zorganizowana firma i bardzo miła, sprawna, komfortowa obsługa.
  Często podróżujemy razem i zawsze są punktualnie.
  Pozdrawiam.

 60. Wielkie podziękowania za przywiezienie nas do Polski .Od pierwszego kontaktu w Suboticy ,było jasne, że przyjechali po nas Profesjonaliści .Dziękujemy za wspólną podróż do Zakopanego podczas, której zostaliśmy otoczeni pełną ciepła i serca opieką. Dziękujemy Panie Stanisławie,
  to nie do przecenienie ,gdy po tygodniowym ciężkim pobycie w serbskim szpitalu trafia się w ręce ludzi takich jak Pan i Pana młodszy Kolega. Nawet w tak trudnej sytuacji można się odprężyć i nieomal zrelaksować. To cudownie spotykać na swojej drodze Ludzi, których pasją jest niesienie pomocy,zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu Pacjentowi

 61. Dziękuję bardzo za sprawny, szybki i profesjonalny transport mojego syna po wypadku z miejscowości La Spezia we Włoszech do Krakowa, 30 sierpnia 2014 r. Młodzi ratownicy z pasją znakomicie przeprowadzili całą akcję, tak że nawet nie zdążyliśmy zauważyć kiedy pokonaliśmy 1400 kilometrów!

 62. Bardzo dziękuję za transport z Krakowa do Warszawy mojej mamy po skomplikowanej operacji ortopedycznej. Osoby w karetce wykazały się znajomością postępowania z osobą z endoprotezą i dbały o to, aby chora była przenoszona na noszach i później ułożona w trakcie jazdy bezpiecznie i komfortowo. Samochód był klimatyzowany i wygodny, a atmosfera bardzo miła. Byłyśmy pozytywnie zaskoczone bardzo wysokim poziomem usługi na każdym etapie podróży,
  szczególnie po naszych wcześniejszych złych doświadczeniach z inną firmą transportu medycznego z Krakowa. Różnica kolosalna na plus dla Trans-Medu. Możemy każdemu Was rekomendować. Raz jeszcze serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mamy.

 63. Jeszcze raz dziękuję za przejazd na transplantację i powrót. Panie Stanisławie – dokladnie 12 stycznia udał się mój przeszczep;-)

 64. Bardzo dzię™kuję™ załodze karetki za transport mnie z południa Włoch (szpital w Polla) do Jasła.Panowie okazali mi dużo serca, dobroci i cierpliwości w czasie drogi. Jestem im bardzo wdzię™czna. Dzię™ki Wam jestem już prawie sprawna. Życzę™ Wam wszystkiego co najlepsze i dzię™kuję™ z całego serca. Anna Stańczak

 65. Bardzo dzię™kujemy za transport z Florencji do lublina.
  Za profesjonalna obsługę™, życzliwość‡ i uczciwe podejście do klienta.
  Bardzo polecam.

 66. Chciałbym podzię™kowaę‡ za serdecznę… opiekę™ i wszelkie trudy zwię…zane
  z transportem mojej Mamy ze szpitala w Constancy do Krakowa.
  Jestem pod szczególnym wrażeniem działania Pani Lekarz,
  dzielnej, rozsę…dnej, miłej młodej osoby. Czapki z Głów !

 67. Dzię™kujemy całej firmie Trans-med za pomoc w siódmej Nowohuckiej Drodze Krzyżowej. Bez Was nie dalibyśmy rady! Ogromnie Bóg zapłaę‡ za zaangażowanie i chę™ć bezinteresownej pomocy. Oby wię™cej takich ludzi. Dzię™kujemy!

 68. Bardzo serdecznie dzię™kuję™ p. Staszkowi i p. Michałowi za transport z Włoch do Piekar Śl.miałam okazję™ wracaę‡ z mꙿem i synem 05.03.2013 z niezbyt udanego urlopu na nartach.Podróż min꙳a szybko i sprawnie obsługa ambulansu jest wspaniała, prawdziwi fachowcy,profesjonaliści widać‡, że to co robię… dla pacjentów to naprawdę™ robię… z serca . Życzyłabym nam pacjentom takich ludzi w naszej służbie zdrowia . Życzę™ wszystkiego dobrego i jeszcze raz z całego serca dzię™kuję™ za pomoc pozdrawiam

 69. Jeszcze raz bardzo serdecznie dzię™kuję™ za transport. Nienaganna, profesjonalna obsługa i miła atmosfera, dzię™ki której droga nie dłużyła się™ tak bardzo. Karetka bardzo wygodna, dobrze wyposażona, co również dla mnie, jako pacjentki było bardzo dużym plusem. Polecam każdemu usługi firmy Trans-Med

 70. Bardzo dzię™kuje za profesjonalny transport mojej osoby po operacji z Włoch do Szczecina.Jestem bardzo wdzię™czni za pomoc i polecam wszystkim potrzebuję…cym profesjonalnego transportu medycznego,mocno polecam usługi firmy TRANS-MED POZDROWIENIA ze Szczecina

 71. Kolejny raz bardzo dzię™kujemy panu Stanisławowi oraz całej firmie Trans Med za wsparcie, nie tylko medyczne, ale i duchowe, podczas nabożeństwa Nowohuckiej Drogi Krzyżowej. To naprawdę™ dobrzy ludzie, pełni serca i zaangażowania! Dzię™ki!

 72. Dzię™kujemy Panu A. Kijowskiemu za organizację™ profesjonalnego transportu z Krakowa do Poznania,za bardzo miłę…, przyjaznę… atmosferę™ – stanie z Panem w korku to sama przyjemnoą‡ przy tak DUŻYM poczuciu humoru…

  Dzię™kujemy i pozdrawiamy

 73. NZOZ ER-MED bardzo dzię™kuję™ panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu za fachowę… i profesjonalnę… współpracę™ mocno polecam usługi firmy TRANS-MED , życzę™ samych sukcesów POZDROWIENIA Z BYDGOSZCZY

 74. Serdecznie dzię™kuję™ za bardzo miłę… i fachowę… obsługę™ oraz transport mnie ze Szpitala na Słowacji w Sahy do Szpitala w Kielcach w dniu 29-07-2011r.

 75. Bartosz Paturej, członek zarzę…du Stowarzyszenia MediaTory, Koordynator Główny Plebiscytu 2008, 2 pisze:

  Stowarzyszenie MediaTory uprzejmie dzię™kuje za miłę… współpracę™ oraz profesjonalne zabezpieczenie medyczne Gali Finałowej MediaTorów 2009 – Studenckich Nagród Dziennikarskich!

 76. Dzię™kuję™ bardzo za transport z Krakowa do Poznania. Mogę™ polecię‡ pełen profesjonalizm i miłę… obsługę™, widaę‡ że Firma dobrze zna się™ i lubi to co robi. I przede wszystkim, co najważniejsze krótki czas podróży, oraz wygoda zostały zapewnione.
  Gorę…co polecam!

 77. Cała ekipa organizatorów Pię…tej Nowohuckiej Drogi Krzyżowej jest po ogromnym wrażeniem zaangażowania, zainteresowania, pomocy i wszelkiego dobra, jakie otrzymaliśmy od pana Stanisława Kwiatkowskiego i jego ludzi. Bardzo bardzo bardzo dzię™kujemy. Za cierpliwość‡, profesjonalizm i wielkie ciepło. Mamy nadzieję™, że uda nam się™ jeszcze kiedyś współpracować‡. Polecamy Pań„stwa w modlitwie!

 78. Bardzo dzię™kuję™ panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu oraz jego ekipie za wielokrotne transporty mię™dzynarodowe na konsultacje i leczenie mojego ciꙿko chorego brata. Wybitny i perfekcyjny profesjonalizm, a przy tym wielka serdeczność, dobroć‡ i anielska cierpliwość w sytuacjach niekiedy bardzo trudnych-oto wielkie zalety ludzi z jakimi się™ spotkaliśmy!!! Jesteśmy bardzo wdzię™czni za pomoc i polecamy wszystkim potrzebuję…cym profesjonalnego transportu medycznego. Życzymy panu Stanisławowi Kwiatkowskiemu oraz całej ekipie Trans-Medu wszystkiego najlepszego, szerokich i dobrych dróg na wszelkich trasach życia – nie tylko z okazji świę…teczno-noworocznej ale o każdej porze i w każdym czasie!!!

 79. Serdecznie dziekujemy za pomoc w przewiezieniu pacjeta na trasie Gent (Belgia) do Polanicy Zdroj!
  Panstwa Firma pokazala profesjonalizm!
  polecam kazdemy firme TRANS-MED!
  po tym jak inna firma niecaly dzien przed odebraniem chorego odwolala zlecenie, firma Trans-Med nam pomogla i pacjet zostal odebrany na czas.
  DZIEKUJEMY!

 80. Bardzo dzię™kuję™ za transport z Krakowa do Rymanowa Zdroju. Na całej długiej podróży z samolotami i karetkami po drodze był to zdecydowanie najprzyjemniejszy i najbardziej profesjonalny od strony medycznej odcinek mojej podróży z połamanę… nogę…. Pozdrawiam

 81. Dziekuje dr. Kszykowi i ratownikowi Maćkowi za pomoc podczas Mistrzostw Polski w MUAYTHAI. Juz nie boli;-) Pozdrawiam ……

 82. Dzię™kujemy Staszkowi i Adamowi za wesolę… wycieczkę™ z Liptovskiego Mikulasu do Olsztyna. Opieka… Pelen profesjonalizm, a do tego z niepowtarzalne poczuciem humoru 🙂 🙂 i ten romantyczny obiad w karetce ;). pozdrawiamy serdecznie i jeszcze bardziej dzię™kujemy.

 83. Koło Ratowników Drogowych automobilklubu krakowskiego przy PZM serdecznie dziekuje za wspólnie przeprowadzone zabezpieczenie medyczne Rajdu OFF Road w ramach XVII finału wośp w krakowie na poligonie pasternik i OSiR w Kryspinowie. Dziekujemy za zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazaly sie zespoły karetek . Do zobaczenia nastepnym razem…;-)

 84. Bardzo dzię™kuję™my Panu Kwiatkowskiemu,Panu Kalwarczykowi iPanu Piotrowi za bezinteresownę… pomoc.Okazali nam dużo serca i dobroci podczas transportu mojego mꙿa do Warszawy i z powrotem do Barcic.Załoga karetki to profesjonaliści w tym co robię…,Jesteśmy im niezmiernie wdzię™czni.Życzymy Wam Panowie Wszystkiego Najlepszego.Takich LUDZI potrzeba w SŁUZBIE ZDROWiA-Sę„ WIELCY w tym co robię….DZIę˜KUJEMY Z CAŁEGO SERCA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *