Nasza firma istnieje na rynku, od 3 lutego 1999 r. Główną ideą jest pomoc pacjentom, których stan zdrowia, uniemożliwia transport innym środkiem lokomocji. Świadczymy usługi w zakresie transportu medycznego na terenie Polski oraz całej Europy. Priorytet w tej dziedzinie stanowi dla nas bezpieczeństwo i wygoda klientów. W istocie, tymi czynnikami kierujemy się™ przy doborze personelu. Zapewniamy fachową… opiekę™ medyczną…, gdyż nasi wykwalifikowani pracownicy, są… cyklicznie poddawani szkoleniom medycznym. Rzecz jasna, do sprawnego reagowania, potrzebny jest również odpowiednio wysokiej jakości sprzęt. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnie wyposażonych ambulansów wyprodukowanych przez wiodącą… na rynku niemiecką firmę Ambulanzmobile, odpowiadających wytycznym ustalonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz normom DIN EN 1789:1999 + A1:2007. Karetki są… klimatyzowane i bezpośrednio przystosowane do przewozu pacjentów zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej.

Warto dodać, że nasza firma posiada zezwolenia wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na używanie zarejestrowanych pojazdów jako uprzywilejowanych w ruchu drogowym.

Wykonujemy usługi transportu medycznego dla firm ubezpieczeniowych oraz szpitali, przychodni i klientów indywidualnych. Pracowaliśmy również na zlecenie Konsulatu Amerykańskiego i Angielskiego z siedzibę w Krakowie, oraz innych szanowanych instytucji publicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, uruchomiliśmy w okresie zimowym oddział naszej firmy we włoskim Bolzano, które znajduje się™ na skrzyżowaniu największej ilości dróg dojazdowych do wszystkich najpopularniejszych kurortów narciarskich. Stacjonuje tam luksusowy, długodystansowy ambulans marki Mercedes-Benz E Class. Ma to na celu możliwość‡ natychmiastowego, a przede wszystkim bezpiecznego i wygodnego transportu pacjentów uległych niefortunnym wypadkom w trakcie narciarskiego wypoczynku.

Zajmujemy się również zabezpieczeniami medycznymi imprez masowych, m.in. koncertów, imprez sportowych, pikników firmowych itp. Zapewniamy obecność‡ zespołu wraz z karetką… w czasie trwania imprezy, oraz transport ewentualnych poszkodowanych do szpitala. Wielu organizatorów tego typu przedsięwzięć skorzystało z naszych usług i na stałe zapisało się w nasz „katalog zleceń”.

Od 2002 roku firma specjalizuje się w repatriacji pacjentów z zagranicy, a tym samym prężnie rozwija się, aby zapewnić Państwu wysokie standardy wykonywanych usług.
Została zrzeszona w Jurajskiej Izbie Gospodarczej, tj. prestiżowej organizacji skupiającej ponad 400 przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą, głównie na terenie Krakowa i okolic.

Firma TRANS-MED słynie ze zdolności szybkiego reagowania, dyspozycyjności 24h/dobę  7 dni w tygodniu oraz przystępnych cen z możliwością negocjacji.
Jesteśmy solidni i punktualni, co w tej branży jest szczególnym atutem.

Zapraszamy Państwa do współpracy i korzystania z naszych usług.
przewóz chorych – zabezpieczenie medyczne imprez – transport chorych